Kız kaçırma kavgası kanlı bitti! Çok sayıda yaralı var

Edinilen bilgiye göre, Kale ilçesinde iftar sonrası iki aile arasında kız çocuğunun kaçırılması nedeniyle çıkan tartışma, silahlı ve bıçaklı çatışmaya dönüştü. Çatışma sırasında 3 kişi silahla, saldırı sonucu 2 kişi de bıçakla yaralandı.

2 KİŞİNİN DURUMU AĞIR

Yaralılar, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Çermik Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan 2’sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

İlk sayfa
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İzmir ve İstanbul'dan iç karartıcı haber!  Son sözleri şuydu: İzmir ve İstanbul’dan iç karartıcı haber! Son sözleri ‘Bizi kurtarın’ oldu
Türkiye'de eşi benzeri yok!  Bir adımla il değiştirdiler ve 2 dakika arayla oruçlarını açtılar, kararını her iki mahallede de verdi.   Türkiye’de eşi benzeri yok! Bir adımla il değiştirdiler ve 2 dakika arayla oruçlarını açtılar, kararını her iki mahallede de verdi.
Tanınmış diş hekimi başından vurulmuş halde bulundu!  Eşi ve 2 şüpheli tutuklandıTanınmış diş hekimi başından vurulmuş halde bulundu! Eşi ve 2 şüpheli tutuklandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir