Threads’le yüzü gülen Mark Zuckerberg’in ‘4 Temmuz’ paylaşımı sosyal medyada gündem oldu! Şok suçlama… “O bile güvenmiyor”

En son Threads haberleri merak edilirken Threads’in arkasındaki isim Mark Zuckerberg, bazı kesimler tarafından ikiyüzlülükle itham edildi.

İŞTE ZUCKERBERG’E YÖNELİK ‘İkiyüzlülük’ Suçlamasının Gerekçesi!

Threads isimli yeni bir sosyal medya platformuna olan ilgiden dolayı yüzünü buruşturduğu düşünülen Zuckerberg, ailesinin 4 Temmuz’a ait fotoğrafını paylaşmasının ardından bu tür eleştirilere maruz kalmış ancak kızları yüzlerini gizlemişti.

Independent’ın haberine göre; Teknoloji milyarderi, 4 Temmuz Amerika’nın Bağımsızlık Günü’nü kutlamayı başaran teknoloji platformlarından biri olan Instagram’da kendisi, eşi Priscilla Chan ve üç kızı Aurelia, Maxima ve August’un bir fotoğrafını paylaştı.

Zuckerberg tweet attı: “4 Temmuz kutlu olsun! Bu yıl için minnettar olunacak çok şey var. Büyük kızlar yaşlandıkça onlarla Amerika’nın neden bu kadar harika olduğu hakkında konuşmayı seviyorum. Yakında küçük Aurelia ile de konuşmak için sabırsızlanıyorum. “ifadelerini kullandı

Gönderi karışık tepkilerle karşılandı; Bazıları, Zuckerberg’in çocuklarının mahremiyetini korumaya çalışmasının ikiyüzlü olduğunu söylerken, Facebook ve Instagram geçmişte insanların mahremiyetini ihlal etmekle suçlandı.

“GÜVENMİYOR BİLE”

Fotoğrafa yapılan en şaşırtıcı yorumlardan biri de bir Instagram kullanıcısından geldi. Kullanıcı, “Zuck bile platformlarına çocuklarının yüzünü gösterme konusunda güvenmiyor” dedi.

Zuckerberg paylaşımları sosyal medyada sıradanlaştı.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ayrıntılarıyla etkileyici bir deney“Yapay zeka” detaylarıyla etkileyici deney!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir