ŞANS TOPU SONUÇLARI 29 KASIM 2023! millipiyangoonline.com ile Şans Topu çekilişi sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

Şans Topu çekilişi Milli Piyango İdaresi’nde haftanın iki günü, Çarşamba ve Pazar akşamları yapılıyor. Şans Topu çekilişine katılarak şansını denemek isteyen vatandaşlar heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. 29 Kasım Çarşamba günü Şans Topu çekiliş sonuçlarını Milli Piyango resmi internet sitesi millipiyangoonline.com ve haber akışlarımızdan takip edebilirsiniz.

ŞANS TOPU SONUÇLARI 29 KASIM’DA AÇIKLANDI!

Bu haftanın ilk Lucky Ball çekilişinin sonuçları bu akşam açıklandı. Şanslı Top çekilişi 29 Kasım 2023 Çarşamba günü saat 20:00’de gerçekleşti. İşte kazanan numaralar:

FORTUNE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI – BİLET İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN

piyango topları

ŞANSLI BOL NASIL OYNANIR?

Yenilenen Lucky Ball’un kuralları şu şekilde;

Bir sütunun üstünde 34, altında 14 sayı vardır. 34 sayıdan 5’i ve 14 sayıdan 1’i işaretlenmiştir.

Bir veya daha fazla sütunu çoğaltabilirsiniz.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen al!

Kolonunuzu, kendi seçtiğiniz rakamlarla veya Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilen rakamlarla oluşturabilirsiniz. Mağazalarda satışa sunulan Lucky Ball oyunu için kuponu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellik ile kolonun altında SİZİ SEÇ kutusu seçilerek rastgele 5+1 rakamlı bir şanslı kupon oluşturulur.

Sistem oyunu!

Sistem oyunu; Birden fazla oyun kombinasyonu geliştirin. Sistem oyunu bir sütunda üst bölümden 5’ten fazla ve/veya alt bölümden 1’den fazla sayı işaretlenerek oynanabilir. Bu durumda birden fazla sütun oluşturulur. Üst kısma en fazla 10, alt kısma ise en fazla 14 rakam yazılabilir.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Son dakika haber: MGK mücadelesi bitti!  Toplantı 2,5 saat sürdüSon dakika haber: MGK mücadelesi bitti! Toplantı 2,5 saat sürdü
Ünlü markaları taklit edip piyasaya sürdüler!  Değer şaşırtıcıydıÜnlü markaları taklit edip piyasaya sürdüler! Değer şaşırtıcıydı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Filistin'e mesajıCumhurbaşkanı Erdoğan’ın Filistin’e mesajı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir