Sakarıılıca'da favoriler zorluk yaşamadı – SPOR

ICRYPEX ana sponsorluğunda, Mihalgazi Belediyesi ve Tecno Mobile katkılarıyla düzenlenen AVIS Türkiye Tırmanma Şampiyonası 2024'ün ilk etabı TECNO Eskişehir tırmanma yarışmasıEskişehir Otomobil Sporları Kulübü (ESOK) tarafından 6-7 Nisan tarihleri ​​arasında düzenlendi.

Sakarıılıca'daki 7,5 kilometre uzunluğundaki parkurda iki parkurda gerçekleştirilen organizasyonda 5 farklı kategoride 31 sporcu yarıştı. Atış Motorsport ekibinden 1. kategoride Mehmet Gökseven Birinciliği elde ederken, bireysel yarışmalar ise ikinci sırayı aldı. Faruk Sn. ve GP Garaj My Team'de üçüncülük İlker Aktaş onlar anladı.

Motorsport'tan 2. kategoride çekim Engin Apaydın Birinci sırayı almasına rağmen Ayhan Germirli ikinci ve Atış Motorspor Metehan Üstükarcı Eskişehir'i üçüncü sırada bıraktılar. Motorsport'tan 3. kategoride çekim Murat Soyçopur Birinciliği elde eden sporcu olmasına rağmen, Burak Dalkılıç ikinci ve Ege Asal Motorspor Murat Çetin Podyumu üçüncü sırada tamamlayan sporcular oldular. Motorsport'tan 4. kategoride çekim Unvan Burak birincilik, Gp Garaj Ekibim Cem Yalın ikincilik ve Hypco Neo Motorsport ekibi Sercan Köse Ayrıca üçüncü sırayı da elde etti. 5. kategoride Bahadır Sevinç Günün en hızlı ismi olurken, Burak Söğüt ikinci, Ege Asal Motorsporlu Deniz Dursun ise üçüncü oldu.

04:27.50 ile 'Günün en iyi başlangıcı' ödülü Unvan Burak Zafer sırasında yarışı kazanan takım 4 farklı kategoride birinci oldu. Motor sporları çekimleri olmuş. Bayan sınıfında; kategori 1'de Serap Kotan Kategori 3 Hande Erdoğan ve kategori 4'te Bakire Çobanları Birincilikleri paylaşan sporcular oldular. Yerel sınıflandırmada; kategori 1'de Faruk Sn.Kategori 2'de Kaan PolatoğluKategori 3'te Erhan KaradenizKategori 4'te Bakire Çobanları İlk sırayı alan isimler oldu.

AVIS Türkiye Tırmanma Şampiyonası 2024, 4-5 Mayıs tarihleri ​​arasında Kocaeli'de düzenlenecek. Kartepe tırmanma yarışması ile devam edecek.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir