MasterChef son aday kim oldu? 2 Eylül 2023 MasterChef All Star’da 7. eleme adayı kim seçildi?

MasterChef All Star’da pota heyecanı devam ediyor. Sevilen yemek yarışmasında haftanın son eleme adayının belirlenmesi için yarışıldı. Bilindiği üzere yeni sisteme göre altı aday takım yarışlarından son bir aday ise kalan diğer yarışmacılar arasından yeni bir yarışma yapılarak seçiliyor. MasterChef All Star’da son eleme adayının kim olduğu izleyiciler tarafından merak konusu oldu. İşte MasterChef All Star’da haftanın son eleme adayı…

MASTERCHEF SON ADAY KİM OLDU?

MasterChef’te bu akşam da yine iki aşamalı oyun oynandı. İlk etapta konuk Şef Ozzi’nin aliş kebabı tarifini yapan yarışmacılardan başarılı olanlar All Star’ın 10. haftasına kalmayı başardı.

İkinci etaba kalan ve hindistan cevizi ile yaratıcılık tabağı yapan yarışmacılardan en başarısız tabak yapan isim ise, gecenin kaybedeni oldu.

MASTERCHEF ALL STAR’DA 7. ADAY BELLİ OLDU MU?

İkinci etaba kalan Barbaros, Hasan, Esra, Suna, Sefa ve Sergen’den en başarısız tabağı yapan Sefa, MasterChef All Star’ın bu haftaki son eleme adayı oldu.

F4ehGNzWMAA733q

İkinci etapta yarışan yarışmacılar arasından en başarısız tabağı yapan Sefa Okyay Kılıç, MasterChef All Star’ın bu haftaki son eleme adayı oldu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yeni projesi için tarz değiştirdi! O halleri olay olduYeni projesi için tarz değiştirdi! O halleri olay oldu
Sokak sanatçısına eşlik etti, sosyal medya çalkalandıSokak sanatçısına eşlik etti, sosyal medya çalkalandı
İtalya'da evlendiler! Nikah öncesi gözyaşları sel olduİtalya’da evlendiler! Nikah öncesi gözyaşları sel oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir