Konya’da akran şiddeti! 16 yaşındaki genç kız, aynı yaştaki iki kız tarafından göğsünden bıçaklandı

Konya’da kaza, saat 17.30 sıralarında Selçuklu Merkez İlçesi Feritpaşa Mahallesi Nene Hatun Parkı’nda meydana geldi. AO arkadaşlarıyla parkta otururken daha önce sosyal medyada tartıştığı iki kız yanına yaklaştı.

GÖĞÜSÜNDE YERLEŞTİRİLDİ

Aralarında çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine AO, bıçakla göğsünden yaralandı. Kanlar içinde kalan AO, arkadaşları tarafından yakındaki özel bir sağlık kabinine götürüldü. Sağlık kabinindeki personelin ilk müdahalesinin ardından AO, ambulansla Meram Tıp Fakültesi’ne götürüldü. Polis, kaçan iki saldırgan kızın yakalanması için çalışma başlattı.

konya2

AO’ya ilk müdahaleyi yapan hemşire Hilal Ekiz, sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Bir anda bir çığlık duyuldu. İki kız bizim kabine koştu. Kavga sırasında kızlardan biri göğsünden bıçaklandı. Kanaması oldu. Hemen karşılayıp tamponladık. Oksijeni azaldı, oksijen verdik. Kanı durdurup gerekli ilk yardımı yaptıktan sonra polise ve ekiplere haber verdik. Yaralıyı daha sonra 112 Acil Sağlık’a teslim ettik. Servis ekibi, “Yaralının sağlık durumu şu anda iyi” dedi. (DHA)

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İzmir'de dehşet!  Annesinin başına sert bir cisimle vurarak öldürdüİzmir’de dehşet! Annesinin başına sert bir cisimle vurarak öldürdü
Trafikte uyuyakalıp ehliyetsiz yakalanan sürücüye ceza!Trafikte uyuyakalıp ehliyetsiz yakalanan sürücüye ceza!
ABD Senatörü Bernie Sanders'ın ülkesini veto etmesine tepki!ABD Senatörü Bernie Sanders’ın ülkesini veto etmesine tepki!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir