Kilo sorununu yok eden mucize yöntem! Yağları eritip vücudu inceltiyor! İşte 1 ayda 7 kilo vermenin sırrı…

Fazla kilolarından şikayet edenleri sevindirecek açıklama bilim insanları tarafından yapıldı. Uzmanlara göre bu kişiler yürüyüş yaparken sadece birkaç önlem almalı. Kilo probleminizi ortadan kaldıran mucizevi yöntemi deneyerek hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

1 SAATTE 400 KALORİ YAKIN

Yürürken vücudun sinir, kas ve sindirim sistemleri etkilenir. Bu nedenle koşmanın yanı sıra tempolu yürüyüş de kilo verme sürecinde faydalıdır. Düz yürüyüşlerin kilo vermek için yeterli olmayacağına dikkat çeken uzmanlar, 30 dakikalık tempolu yürüyüşler öneriyor. Yapılan açıklamaya göre bu şekilde 200 kalori yakmak mümkün. Süreyi 1 saate çıkarırsanız 400 kalori yakabilirsiniz.

koşu-g1ee4f7639_1280

ADIMINIZI İNDİRMEYİN

Tempolu yürüyüşte dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise mola vermemektir. Yürürken herhangi bir egzersiz yapılması önerilmez. Temponun düşmemesi için egzersizler yürüyüşten önce veya sonra yapılmalıdır.

kadın-gbe95b5bb8_1280

1 HAFTA YÜRÜYÜŞ, 3 GÜN EGZERSİZ

Bilim adamları, kilo vermek için yürümenin her gün tekrarlanması gerektiği konusunda uyarıyorlar. Haftada 3 gün egzersiz yapılması gerektiğini söyleyen uzmanlara göre; Günde 1 saat yürüyüş ve haftada 3 gün düzenli egzersiz zayıflama sürecine katkı sağlayabilir. Fakat bunu yaparken sağlıklı beslenmeye dikkat etmeniz gerekiyor. Uzmanlar bu şekilde 1 ayda 7 kilo vermenin mümkün olduğuna dikkat çekiyor.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Bodrum'da örgüt üyesi olduğunu söyleyerek birçok kişiyi dolandırdı. ‘MİT’ üyesiyim’ diyerek Bodrum’da çok sayıda kişiyi dolandırdı!
Dağıtılan yiyecekleri yiyen çok sayıda kişi zehirlendiDağıtılan yiyecekleri yiyen çok sayıda kişi zehirlendi
Azerbaycan ile yeni bir savaş çok muhtemeldir.Azerbaycan ile yeni bir savaş çok muhtemeldir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir