Kas hastası genci döverek hastanelik etti! Sebebi ‘pes’ dedirtti

Tepkilere neden olan olay, 28 Haziran günü saat 14.00 sıralarında Taşpazar ilçesinde meydana geldi. Babası Yılmaz Issı’ya ait otoparkın kenarında kuru ot yakan kas hastası Mehmet Kamil Issı’nın yanına gelen ve dumandan rahatsız olduğunu söyleyen Gökhan A., genci darp etti. İssi 112’yi aradı. Ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan İssı, tedavisinin ardından taburcu edildi. Gözaltına alınan Gökhan A., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

“KUMLAMA ÇANTASI KADAR YETER”

Oğlunun rahatsızlığı nedeniyle kendini savunamadığını söyleyen anne Melike İssı, “Oğlum ‘Anne ben bizim iş yerine gidiyorum. 2 saat sonra gelirim’ dedi.” oğlum öldü diye bir kenara attı. Oğlum zaten kas hastası ve kendini savunamayacak kadar zayıf ve engelli bir birey. Her yerinden dövüldü. Biz de ailesi gibi adalet istiyoruz. Bu olay burada kalmamalı. Oğlum da ben de yaralandık. Bir hafta boyunca çorba ve suyu pipetle verdik. 1 gece gözaltı ile bu iş olmaz. Oğluma kum torbası gibi yumruk ve tekme attı. Oğlum 2 gündür inliyor. Oğlumun yaşadıklarını etkilenmeden yaşasın. Dudağında 4-5 dikiş var. Bir hafta oldu ve hala iyileşemedi. Oğlumun pazardan dönmesini beklerken neler yaşadığımı bilmiyordum. Bu kişinin cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.

03

‘SAKLANDIĞIM YERDE BULDU VE SINIRLANDI’

Mehmet Kamil Issı ise, “Yangın çıktıktan sonra beni aradılar, onlara gitmedim. Otoparka saklandım. “Beni saklandığım yerde buldu, kafamı kesti ve sonra dövdü” dedi.

f4c66153d4703f32dc29d33a5c5eff7d

(DHA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eymen Safadi Külliye'yi kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, Eymen Safadi Külliye’yi kabul etti
Momika'nın yeni fotoğrafları servis edildi ve alay konusuna büyük tepki gösterdi!  İşte bağlı olduğu eski örgüt...Momika’nın yeni fotoğrafları servis edildi ve alay konusuna büyük tepki gösterdi! İşte bağlı olduğu eski örgüt…
Fatih Portakal veda ediyor: Fatih Portakal veda ediyor: “Bazen dilimin kemiği yok…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir