İYİ Partili isim online olarak istifa etti! Partiden tepki gecikmedi: Zaten ortalıkta yoktu

İYİ Parti eski Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin’in parti üyeliğini sonlandırdığı öğrenildi. Yaşanan istifa olayını doğrulayan İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, Sezgin’i eleştirerek “Zaten ortalıklarda yoktu” dedi. Sezgin’in istifa ettiğini kendilerinin de sistem üzerinden öğrendiğini ifade eden Taner; “Biz de sistemden gördük. İYİ Parti önceki dönem milletvekili Aydın Adnan Sezgin, sistem üzerinden partisinden istifa etti. Zaten ortalıkta yoktu. İstifa ettiği doğrudur” şeklinde konuştu.

“PARTİ HATRINA BİR YERLERE GELDİ”

Eski vekili Adnan Sezgin’in istifasını partinin online sistemi üzerinden öğrendiğini belirten İl Başkanı Recep Taner, Sezgin ile telefonla bir görüşme sağlayamadığını söyleyerek “Partiye dün itibariyle online olarak istifasını vermiş. Zaten kendisi ortalıkta yoktu. Kimse onu tanımazken, Aydınlılar partisinin hatırına onu bir yere getirdi. Vekil seçildi. Ancak geçtiğimiz seçimlerde yapılan ön seçimde beşinci sırada çıkan arkadaş, seçim sürecinde sadece genel başkan Aydın’a geldiğinde görüntü verdi. Bir daha ortalıkta görünmedi. Şimdi de istifa etmiş hayırlı olsun” dedi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Beşiktaş’ta bir tekne alabora oldu! Suya düşen 4 kişi kurtarıldı
Kağıthane'de intihar girişimi! Trafik kilitlendiKağıthane’de intihar girişimi! Trafik kilitlendi
Erzurum'da Suriyeli genç, Rus sevgilisini cam parçasıyla katlettiErzurum’da Suriyeli genç, Rus sevgilisini cam parçasıyla katletti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir