Google’dan Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel “doodle”

Doodle’a tıkladığınızda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili bilgi ve haberlerin yer aldığı sayfaya yönlendirileceksiniz.

Kullanıcıların yönlendirildiği sayfada şu ifade yer alıyor: “Bugünkü doodle’da Cumhuriyet Bayramı’nı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılını kutluyoruz.”

Doodle görselinde Ankara’daki Birinci Meclis Binası ve Türk bayrağı yer alıyor.

Doodle uygulamasında, konuya özel logolarla dünya çapında ülkeler için önemli gün ve bayramlara, kültürel etkinliklere ve tarihten önemli şahsiyetlere dikkat çekilmektedir.

İnternet kullanıcıları özel olarak tasarlanmış logoya tıklayarak o gün, kişi veya konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmektedir. (AA)

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cumhuriyetin 100. yıl dönümüne Boğaz'da özel drone gösterisi!Cumhuriyetin 100. yıl dönümüne Boğaz’da özel drone gösterisi!
Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Vahdettin Köşkü'ndeki 100. Yıl Konuşması! "Cumhuriyetimiz bu topraklarda kurduğumuz ilk değil son devlettir."Son Dakika Haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Vahdettin Köşkü’ndeki 100. Yıl Konuşması! “Cumhuriyetimiz bu topraklarda kurduğumuz ilk değil son devlettir.”
İsrail bu sefer de camiyi vurdu!  Yaralılar varİsrail bu sefer de camiyi vurdu! Yaralılar var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir