Dikkat TikTok’tan 4 bin TL kazanabilirsiniz! Herkesin bilmediği o özellik cebe para olarak dönüyor

Popüler sosyal medya uygulaması TikTok, daha fazla kullanıcı çekmek için her gün yeni özellikler ekliyor. Uygulama aynı zamanda kullanıcılarının arkadaşlarını önererek para kazanmalarına da olanak sağlıyor. Öte yandan TikTok, Instagram’da da bomba gibi bir özelliğe kavuşuyor.

KAZANILAN PUANLAR NAKTE ÇEVİRİLEBİLİR

TikTok kullanıcıları, arkadaşlarını davet ederek puan kazanabilirler. Dileyen kişiler bu puanları toplamda 4 bin TL’ye kadar nakde çevirebiliyor.

q3

TİKTOK’TA 4 BİN TL KAZANMAK İÇİN ŞARTLAR

4 bin TL kazanmak için belli şartlar var. İşte bu koşullar:

TikTok profil bölümünüzün sol üst köşesindeki madeni para simgesine tıklayın. Davet kodunu buraya kopyalayın ve uygulamaya kaydolmak için arkadaşlarınıza gönderin.

q4

KULLANICILAR 10 GÜN BOYUNCA GÜNDE 30 DAKİKA VİDEO İZLERSE…

Davet linkini en fazla 10 kişiye gönderebilirsiniz. Bu kişiler 10 gün boyunca günde 30 dakika TikTok videoları izlemek zorunda.

Kullanıcılar, davet ettikleri kullanıcıların videolarını izledikçe puan kazanırlar. Daha sonra bu puanları TL’ye çevirebilirler.

q5

TİKTOK’TAN YENİ ÖZELLİK: MESAJ GÖNDERİN!

Öte yandan TikTok, mikroblog formatına göre içerik paylaşımına olanak sağlayan yeni özelliğini de tanıttı.

Sonuç olarak, kullanıcılar tıpkı Instagram Stories’de olduğu gibi salt metin içeriği oluşturabilecek ve yayınlayabilecektir.

TIK TOK

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
'Tek kişi olmasını istiyorum' su altında yaptığına şaşırdı‘Tek kişi olmasını istiyorum’ su altında yaptığına şaşırdı
Türkiye'nin bahsettiği sahte doktor pes etmiyor!  Umduğunu bulamamıştı ama...Türkiye’nin bahsettiği sahte doktor pes etmiyor! Umduğunu bulamamıştı ama…
3 ilde ve 5 farklı noktada zamana karşı yarışın!  Şehri duman kapladı - yerleşim yerleri tehlikede3 ilde ve 5 farklı noktada zamana karşı yarışın! Şehri duman kapladı – yerleşim yerleri tehlikede

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir