ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI! Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır? 8 Temmuz bilet sorgulama

Çılgın Sayısal Loto çekilişine katılarak şansını denemek isteyenler, sonuçların açıklanmasını heyecanla bekliyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişi Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi akşamları olmak üzere haftanın üç günü çekilmektedir. 8 Temmuz 2023 Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçlarını millipiyangoonline.com, Milli Piyango resmi internet sitesi ve haberimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

ÇILGIN NUMARALI GRUP SONUÇLARI 8 TEMMUZ

Çılgın Sayı Loto sonuçları açıklandı. Çılgın Sayısal Loto haftanın son çekilişi ile 8 Temmuz Cumartesi günü oynanacak çekilişle saat 21:30’da açıklandı.

ÇILGIN SAYILAR TOPLU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

8 TEMMUZ ÇILGIN SAYISAL SONUÇLAR

45 67 10 73 84 37 + JOKER 68 + SÜPER STELLA 45

5 TEMMUZ ÇILGIN SAYISAL SONUÇLAR

SÜPERSTAR NEDİR?

Süper Yıldız, Çılgın Loto’ya eklenen ve çekilen numara sayısına göre değişen oranlarda kazanma miktarını artıran yeni bir özelliktir.

Superstar oynamak için Crazy Number Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SuperStar tek başına oynanamaz.

CRAZY LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayı Loto www.Millipiyangoonline.com, Milli Piyango Şans Oyunları uygulamaları ve tüm bayilerden oynanabilmektedir. Hem dijital ortamda hem de sokakta; Size daha yakınız!

Çılgın Sayı Loto, Siz Seçin ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

Seçim modundasınız90 adet Çılgın Sayısal loto numarası arasından şanslı numaranız 6’yı seçebilir veya Rastgele Tek, Rastgele Çift seçenekleri ile sistem seçerek sütununuzu hızlıca oluşturabilirsiniz.
Sistem oyun modundaÇılgın Sayısal Loto’da en az 7, en fazla 19 numara seçerek sistemin oluşturduğu birbirinden farklı sütun kombinasyonları ile şansınızı daha da artırabilirsiniz.

Haftanın 3 günü kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftanın 3 günü Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi çekilmektedir. Her çekilişte küredeki 90 sayıdan 6 sayı + 1 Jolly sayısı çekiliyor. Her çekilen sayı tekrar çekilişe dahil edilmeden wild sayısı çekilir.

Oynadığınız her kolondan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 rakamı doğru eşleştirirseniz bonus kazanırsınız.

Kim bilir 6 Çılgın Sayı Loto büyük ikramiye kazanır! Aynı ödül kategorisinde birden fazla kazanan olması durumunda ödül havuzu kazananlar arasında eşit olarak paylaştırılır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Gurbetçi vatandaşın isyanına neden olan olay: Bulgar polisi 30 avro rüşvet aldıGurbetçi vatandaşın isyanına neden olan olay: Bulgar polisi 30 avro rüşvet aldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir