A101 Aldın Aldın Kataloğu’nda uygun fiyatıyla öne çıkan Braun sakal düzelticiyi sizin için inceledik

Erkekler için bakımlı, profesyonel ve kendinden emin bir görünüm sağlamak adına sakal tıraşı genellikle çok önemlidir. Bu nedenle pek çok erkek sakallarına şekil vermeye yardımcı olan jilet kullanıyor. Piyasada pek çok sakal şekillendirici bulunsa da özellikle Braun markasına ait ürünler öne çıkıyor. Braun Series 3 BT3420 sakal düzeltici bunlardan biri!

Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinden A101’in 28 Aralık Perşembe tarihli özel İnternet Al-Satın Al kataloğunda dikkat çeken Braun Series 3 BT3420 sakal kesme makinesi, şimdiden karizmatik beylerin radarına girdi! Özellikleri ve kullanıcı yorumları merak konusu olan Braun Series 3 BT3420 sakal kesme makinesini sizler için inceledik.

Bu içerik marka işbirliklerini içermektedir.

Dün 28 Aralık 2023 tarihli A101 İnternete Özel Aldım Aldım Kataloğunu duyurduk!

Katalogda beylerin dikkatini çeken ürünlerden biri de Braun Series 3 BT3420 sakal kesme makinesi oldu!


Katalogda uygun fiyatıyla öne çıkan Braun Series 3 BT3420 sakal kesme makinesi, “Kaliteli bir sakal kesme makinesi almak istiyorum ama çok yüksek fiyata değil” diyenler için ideal. Piyasadaki tüm modeller arasında uygun fiyatıyla öne çıkan cihazın performansı da büyük merak kaynağı oluyor. Braun Series 3 BT3420 sakal kesme makinesine daha yakından bakalım.

Braun Series 3 BT3420 sakal düzeltici

İsimsiz tasarım - 12-29-2023T105723.763

 • Braun Seri 3 BT3420; Üç aşamalı kesme sistemi sayesinde daha fazla sakal kılını daha hızlı ve etkili bir şekilde keser.

 • Tıraş sürecini kontrol etmeyi ve istenilen sakal uzunluğuna ulaşmayı kolaylaştıran şeffaf tarağa sahiptir.

 • Tıraş makinesi ayarlanabilir uzunluk seçenekleri sunmaktadır. 0,5mm ile 20mm arasında 20 farklı boy seçeneği mevcuttur.

 • 80 dakikalık kullanım süresine sahip olup, 60 dakikalık şarjla tam şarj edilebilmektedir.

 • Su geçirmez özelliğe sahip olduğundan ıslak veya kuru ciltlerde kolaylıkla temizlenebilir ve kullanılabilir.

 • Ergonomik tasarımı sayesinde rahat bir tutuş sunar ve tıraş sırasında kolaylıkla kontrol edilebilir.

 • Hızlı şarj fonksiyonu sayesinde acil durumlarda hızlı bir şekilde şarj edilebilmektedir. 5 dakikalık şarjla tek bir tıraş sağlar.

 • Braun’un AutoSensing teknolojisini kullanır, böylece tıraş alanına uyum sağlar ve daha etkili bir tıraş deneyimi sunar.

 • Dermatolojik olarak test edilmiştir ve ciltte herhangi bir tahrişe veya hassasiyete neden olmaz.

 • Braun Series 3 BT3420, kullanımı kolay bir tıraş makinesidir ve çeşitli sakal düzeltme yöntemlerinin ihtiyaçlarını karşılar.

Kullanıcılar ne diyor?

 • “Bu tıraş makinesi gerçekten harika! Sakalımı istediğim uzunlukta şekillendirebiliyorum, kesimi çok keskin ve temiz. Ayrıca pürüzsüz bir tıraş deneyimi sunuyor. Kullanımı da çok kolay ve şarj süresi de oldukça iyi. Kesinlikle tavsiye ederim.”

 • “Uzun zamandır tıraş makinesi arıyordum ve bu Braun modelini seçtim. Kesimi gerçekten çok iyi ve kullandığım diğer tıraş makinelerine göre daha rahat. Ayarlanabilir uzunluk seçenekleri benim için büyük bir artı. Son derece memnunum. “

 • “Bu tıraş makinesi su geçirmez olduğundan duşta da kullanabiliyorum, zamandan tasarruf ediyorum. Kesimi çok hassas ve cildi tahriş etmiyor. Şarj süresi de harika, uzun süre kullanabiliyorum. Kesinlikle kaliteli bir ürün.”

 • “Ergonomik tasarımı sayesinde tıraş sırasında rahat bir tutuş sağlıyor. Bu tıraş makinesiyle istediğim şekli kolaylıkla alabiliyorum, sakal kesimi için ideal. Fiyat-performans açısından da oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum.”

Ürünü keşfedin

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Keşfetmek
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir