44 ilde uyuşturucuyla mücadele operasyonu: 434 tutuklu

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı koordinasyonunda; İzmir, Samsun, Şanlıurfa, Ankara, Şırnak, Tekirdağ, Malatya, Isparta, Sakarya, Gaziantep, Antalya, Balıkesir, Bursa, Adana, Konya, Mersin, Kocaeli, Diyarbakır, Kırşehir, Kahramanmaraş, Denizli, Osmaniye, Van, İstanbul, Aksaray, Aydın, Batman, Muğla, Afyonkarahisar, Kayseri, Eskişehir, Ordu, Adıyaman, Erzincan, Karaman, Kırklareli, Amasya, Hatay, Kütahya, Rize, Zonguldak, Bingöl, Hakkari'deki ilaç üreticileri ve satıcıları ile sokak satıcılarına yöneliktir. ve Çanakkale, “Narkoçelik-9” operasyonlarının gerçekleştirildiğini belirtti.

“Gençlerimizi zehirlemelerine asla izin vermeyeceğiz”

Yerlikaya, şunları söyledi: “Operasyonlarda 1 ton 43 kilo uyuşturucu ile 387 bin adet hap ele geçirildi. 434 zehir taciri ve sokak satıcısı yakalandı. Aziz milletimizin bilmesini isterim ki uyuşturucu tacirlerinin gençlerimizi zehirlemesine asla izin vermeyeceğiz.” ve gençlere yönelik.” İnsan tacirlerine ve sokak satıcılarına yönelik operasyonlarımız kararlılıkla devam edecektir. Operasyonu tamamlayan kahraman polisimizi ve kahraman jandarmamızı tebrik ediyorum. Tanrı seni korusun. Milletimizin duaları sizinle olsun” dedi.

hgfhjkfk

(DHA)
Bu içerik Devrim Karadağ tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Beşiktaş'ta korkunç kaza kameralara yansıdı!Beşiktaş'ta korkunç kaza kameralara yansıdı!
Ayağa kalkıp Atatürk tablosunun önüne yürüdüm...Ayağa kalkıp Atatürk tablosunun önüne yürüdüm…
Columbia, Camper, Levi's... Ünlü markaların indirimli giyim ürünlerini burada bulabilirsinizColumbia, Camper, Levi's… Ünlü markaların indirimli giyim ürünlerini burada bulabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir