Ünlü oyuncu Nurseli İdiz'den Seçil Erzan'a gönderme: “Görüyorsunuz banka şubesi çöktü” – Son Dakika Hayat Haberleri

Tiyatro ve sinema sanatçısı Nurseli İdiz, rol aldığı yapımlardaki başarısı, açıklamaları ve eleştirileriyle gündemde kalıyor.

Özel hayatıyla ilgi çeken isimlerden biri olan Nurseli İdiz, Armağan Çağlayantarafından desteklenmektedir “Şu anki aklım olsaydıadlı YouTube programına konuk oldu.

Oyuncu, programda hayatının bilinmeyenlerini anlattı. Maddi sıkıntılar nedeniyle bir süredir gözaltında olan oyuncu, geçmiş hayatını anlattı.

İdiz, liseyi bitirdikten sonra hem Boğaziçi Üniversitesi İktisat Bölümü'ne hem de Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'na girdi.

İdiz, Çağlayan'ın 'Şu anki aklın olsaydı hangi üniversitede okurdunuz?' Soruya şu şekilde cevap verdi:

“İkisini de okumayı denerdim ama yine de muhtemelen bu mesleği seçerdim.”

Nurseli İdiz de parayla ilişkisinin hiçbir zaman iyi olmadığını söyledi.

Oyuncu, ünlü futbolcuları ve iş adamlarını yüksek kâr vaadiyle dolandırmak suçlamasıyla cezaevinde. Seçil Erzandiyerek sözlerine esprili bir dille devam etti.

“TÜRKİYE İÇİN ÇOK DAHA BÜYÜK FELAKETLERE NEDEN OLABİLİRİM”

İdiz, şunları söyledi: “Rakamlarla ilişkim göz önüne alındığında, Türkiye için çok daha büyük felaketlere sebep olurdum. Seçil Erzan gibi olmazdım ama hemen ardından bir banka şubesi çöktü. Ne? Müdürü kim? Nurseli'nin müdürü o. kesinlikle öyle.”

Ünlü oyuncu: 'Parayla aranız hiç iyi olmadı mı?' Soruya şu şekilde cevap verdi:

“Evet. Sanırım bilinçaltından gelen bir şeydi. Suçluluk duygusuyla para kazanmayı düşünmek. Kişisel gelişim sürecinde bütün bunlar masaya yatırılıyor. Bu yüzden büyük miktarda para kaybettim. Bilinçaltım şunu merak etti: “Nasıl olur da? bu kadar mı kazanıyorum?” İlişkileri bozulmuştu. Paraları olunca çok harcıyorlardı, birikimleri yoktu. Babam da benim gibi iflas etmişti.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir