Rahatsız olduğum bir konu varBeşiktaş

Beşiktaş, Rıza Çalımbay’la aradığını bulamasa da teknik adam temaslarını artırdı. Yeni yönetimin yabancı teknik direktörü getireceği söylense de Juventus taraftarları son maçta “Sergen Yalçın” sloganları attı. Bu durumun ardından Beşiktaş yönetimi Sergen Yalçın’ı listeye davet ederken, Feyyaz Uçar da konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

“SERGEN YALÇIN DA VAR”

Beşiktaş’ın yeni yönetimiyle göreve gelen Feyyaz Uçar, Hatayaspor karşılaşmasının ardından yeni teknik direktörle ilgili soruya şu yanıtı verdi: “Teknik direktörler arasında Sergen Yalçın da var. Adını anmamalıydım ama Sergen Yalçın olunca. Beşiktaş’ın çocuğu mu, dayanamıyorum.” Şu ifadeleri kullandı:

SERGEN YALÇIN’DAN AÇIKLAMA

0cc6a2bc08194608bcd1c9b32cac0cff

Konuyla ilgili konuşan Sergen Yalçın, şunları söyledi: “Beşiktaş ararsa gelmeyeceğiz diyemeyiz. Ancak medyada takip ettiğim ve beni rahatsız eden bir durum var. Yönetim üç ismi seçti. Bu olmazsa Sergen Yalçın’ın yaklaşımı olur… Benim için böyle bir durumu kabul etmek söz konusu olamaz. “Bunun dışında Beşiktaş’la hiçbir sorunum olmaz” dediği öğrenildi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Icardi'den beklenmedik karar!  Reklam çekimlerini durdurup ölçüler aldı.Icardi’den beklenmedik karar! Reklam çekimlerini durdurup ölçüler aldı.
Canlı yayında söylediği sözler sansasyon yarattı: 'Galatasaray teknik direktöründen gece yarısı tehdit mesajı aldım'Canlı yayında söylediği sözler sansasyon yarattı: ‘Galatasaray teknik direktöründen gece yarısı tehdit mesajı aldım’
G.Saray, Zaha'nın menajerini aradı!G.Saray, Zaha’nın menajerini aradı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir