Özel ve İmamoğlu, Osmaniye’de çocuklarla top oynadı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte bugün Osmaniye’de suni çim sahayı ziyaret ederek çocuklarla futbol oynadı. Özel ve İmamoğlu çocuklarla futbol oynarken sohbet etti.

İmamoğlu, futbol oynayan çocuklara, “Mahalle takımınız veya futbol takımınız var mı?” diye sordu. Çocuklar “Mahalle Takımı” diye cevap verdi. CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, futbol oynayan çocuklarla fotoğraf çektirdi.

Özel, “Ortaokulda, lisede ve üniversitede hentbol oynadım. Hentbol çok farklı bir spor. Futbolda da kötü değilim. Ama belli ki uzun zamandır oynamıyoruz. 42 kilometrelik bir maraton koşuyorum. “Başkanımın maratonunu iki kez bitirdim” dedi.

İmamoğlu, “Hentbolda biriz. Ben de ilkokulda oynadım. Başkanımızla konuştuk. Başkanım gelip gizlice Avrasya Maratonu’nu koştu. Birkaç yıl önce onu kalabalığın arasında koşarken görmüştüm. “Elbette bu yıl meşgul olduğu için gelemedi” dedi.

Özel, İmamoğlu’na yanıt verdi: “Aynı gün maraton yaptık.” Gazetecinin sorusuna: “Seni suni çim maçında görebilir miyiz?” İmamoğlu “Belki. “Ama aynı takımda oynuyoruz” diye yanıtladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir