Nurgül Yeşilçay fakir edebiyatı yapan fenomenleri tiye aldı! “Tanıdık geliyor mu?”

Üniversite yıllarında rol aldığı İki Bahar dizisindeki Gülsüm rolüyle şöhrete kavuşan Nurgül Yeşilçay, Asmalı Konak, Melekler Adası, Belalı Baldız, Sultan, Paramparça, Kefaret ve gibi dizilerle başarı elde etti. Veda Mektubu. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla kahkahalara neden olan Nurgül Yeşilçay, her zaman sıradan olan olguları taklit etti.

Polat’ın tutuklanmasının ardından inceleme altına alınan birçok sosyal medya fenomeni soruşturmaya dahil oldu. Listede yer alan influencerların yurtdışına çıkışı yasaklandı, tüm varlıklarına el konuldu ve şirketlerine kayyum atandı.

Dilan ve Engin Polat’ı taklit ettiği düşünülen Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti dikkat çekti. Beş farklı suçlamayla soruşturma altında olan çift, zengin paylaşımlarını sildi. Daha sonra köy evinde ve sofrada yer paylaşmaya başladı.

dilek

“SES TANIDIK MI?”

Ocağın yanında kahve içtiği videoyu kaydederek, “Bu tanıdık geliyor mu?”, “Kahve yiyin, sobanın önünde kahvehaneye gidip Türk kahvemi yudumlamama gerek yok! Giydiğim kıyafetler” Üzerimdekiler zaten piyasadan.” Notuyla paylaştı.

WhatsApp görüntüsü 2023-12-09, 10.31.44 (1)

Nurgül Yeşilçay, Öz çiftinin soba başındaki fotoğrafı başta olmak üzere edebiyatı kötüleştiren tüm sosyal medya fenomenleriyle dalga geçti.

WhatsApp görüntüsü 2023-12-09, 10.31.44

Nurgül Yeşilçay’ın fakir edebiyat paylaşımı gündem oldu.

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
O evli!  Olağanüstü düğün gündemdeO evli! Olağanüstü düğün gündemde
Yanlış anlaşılan paylaşımı gündem oldu! Yanlış anlaşılan paylaşımı gündem oldu! “Yanımdaki çıplak değil”
Kaza geçirdi!  Aceleyle hastaneye kaldırıldıKaza geçirdi! Aceleyle hastaneye kaldırıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir