Melis Buse Betkayan’ın TikTok fenomeni sevgilisi Reşit Bozdağ gözaltına alındı! Çanta dolusu parayla çektiği video gündem oldu

Yıllar önce katıldığı Kısmetse Olur yarışmasıyla üne kavuşan Melis Buse Betkayan, TikTok fenomeni evli sevgilisi Reşit Bozdağ ile birlikteliğiyle gündemde. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabında çanta dolusu parayla video çeken TikTok fenomeni Bozdağ tutuklandı.

TikTok’ta yaptığı canlı yayınlarla ünlenen Reşit Bozdağ, yoğun bir aşk yaşadığı Melis Buse Betkayan ile sık sık karakoldaydı. Birbirlerinden defalarca şikayetçi olan ünlü çiftlerden Bozdağ, Betkayan’ın kendisi hakkında daha önce çıkardığı uzaklaştırma kararına uymadığı için dün tutuklandı.

Melissa

Sevgilisinin gözaltına alınmasıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Betkayan, Bozdağ hakkındaki kara para aklama suçlamasını kesin bir dille reddederek şunları söyledi: “O dönemde hakkımda uzaklaştırma kararı ve konuşma yasağı vardı. “Yaklaştığı için tutuklandı.” yasağına rağmen bana hakaret etti. 3 gün hapis yatacak ve serbest bırakılacak. Avukatıyla görüşecek.” “Anladım” dedi.

küçük

PARA İLE VİDEO ÇEKTİ

TikTok paylaşımlarıyla tanınan Reşit Bozdağ, geçtiğimiz ay içinde “O iş bitti” notuyla dolu bir çanta dolusu parayla video çekmişti. Bozdağ’ın o videosu sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü fenomen köpeğinin saldırısına uğradı!  Melisa Döngel son durumu paylaştıÜnlü fenomen köpeğinin saldırısına uğradı! Melisa Döngel son durumu paylaştı
Bir tutuklama çağrısı daha!  O isim mahkemeye sevk edildi Bir tutuklama çağrısı daha! O isim mahkemeye sevk edildi
İstanbul'a Son Çağrı filminde bakın psikoloğun karısı kim!İstanbul’a Son Çağrı filminde bakın psikoloğun karısı kim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir