Kurtlar Vadisi’nin Memati’sini hiç böyle görmediniz! Yıllar önce oynadığı klip ortaya çıktı! Meğer Yıldız Tilbe ile…

Türk televizyon tarihinin efsane dizilerinden biri olan ve ‘Daha iyisi görülmedi’ dedirten Kurtlar Vadisi dizisi popülaritesini koruyor. Dizideki oyuncuların son halleri ve yıllar içindeki değişimleri hakkında çok konuşuluyor.

Başrollerini Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Özgü Namal, Raci Şaşmaz, Kenan Çoban ve Gürkan Uygun gibi isimlerin paylaştığı dizide Memati karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Gürkan Uygun’un klibi Yıllar önce ortaya çıktı.

Uygun’un Yıldız Tilbe’nin ünlü “Vazgeçtim” şarkısını seslendirdiğini duyanlar çok şaşırıyor. Ünlü oyuncu, 1995 yılında yayınlanan Yıldız Tilbe’nin Vazgeçtim şarkısının klibinde rol aldı.

Uygun Gürkan 1

İKİ KİRALIK KAZANDI

Ünlü oyuncu, daha önce katıldığı bir programda yer alan ‘Teslim Oldum’ klibi ile iki kez kiralandığını da açıklamıştı.

Gürkan elbise 2

Gürcü asıllı olan Uygun, babasının berber olarak gittiği İzmit’te dünyaya geldi. Lise yıllarında tiyatro ile tanıştı. 1990 yılında amatör tiyatroya başladı.

kurtlar vadisi memati 2

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na girdi. Dormen Tiyatrosu’nda okudu. 1994 yılında televizyon dizilerinde oyunculuğa başlamıştır.

kurtlar vadisi memati 3

Tatlı Ganimet, Ben Böyle Olurdum, Yedi Numara, Deli Yürek, Babam Şapkadan Çıktı dizilerinde rol almıştır.Kurtlar Vadisi dizisinde 9 yıl boyunca ana karakter Memati’ye hayat vermiştir.

meme 7

Daha sonra birkaç bölüm Muhteşem Yüzyıl dizisinde Mimar Sinan karakterini canlandırmıştır. 2013-2015 yılları arasında yayınlanan Kaçak dizisinde Serhat Hakeri karakterini canlandırmıştır.

meme 6

2018-2020 yılları arasında Payitaht: Abdülhamid dizisinde Halil Halit Bey karakterine hayat vermiştir.

meme 5

Son olarak ünlü oyuncu Teşkilat dizisinde 2021-2022 yılları arasında Yıldırım karakterini, 2022-2023 yılları arasında Efkar (Hasan Atmaca) karakterini canlandırmıştır.

Kurtlar Vadisi Memati 1

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
70 kilo verdi!  Final halini görenler çok şaşırdı70 kilo verdi! Final halini görenler çok şaşırdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir