Korkunç kaza! Çim biçme makinesi bıçağı adamın penisini kesti… Her satırı kan dondurucu!

Çarşamba günü kuzeydoğu Tayland’daki bir orman parkında pantolonu ve bacaklarında kanlar içinde bulunan 39 yaşındaki adam kanamadan öldü. Polis, soruşturmayı sürdürürken korkunç olayın ayrıntılarını ortaya çıkardı.

KANIN İÇİNDE BİR KEZ VARDI…

Çimleri biçerken, kanlar içinde kalan adam arabadan düşerek penisine saplanan bıçakla yere yığıldı.

Polis olay yerinde yaptığı incelemenin ardından adamın ölüm nedenini belirlemek için pantolonunu çıkardı. Bu sırada kırılan bıçağın adamın penisine saplandığı anlaşıldı. Öte yandan adama isabet eden bıçağın da kırıldığı kaydedildi.

Yapılan incelemede adamın penisinin kesildiği ve sol kasığında derin bir yara olduğu kaydedildi.

Park yöneticisi tarafından Tayland polisine verilen ifadede, talihsiz adamın çim biçmekle görevli 39 yaşında bir erkek olduğu öğrenildi.

ÖLDÜĞÜ GÜN İŞTEN ÇIKACAK

Park müdürünün verdiği bilgiye göre, adam 28 Haziran’da işe başladı ve öldüğü gün işten ayrılması gerekiyordu.

Öte yandan kazanın ardından kanlar içinde yere yığılan mağdurun bir süredir sağlık ekiplerinin gelmesini beklediği öğrenildi.

İŞİNİZİ DAHA HIZLI BİTİRMEK İÇİN…

Diğer otopark görevlileri tarafından yapılan açıklamada, adamın işini daha hızlı bitirmek için metal bıçak kullanmayı tercih ettiği belirtildi.

Polislerden birinin şahsı defalarca bu tür bıçakları kullanmaması konusunda uyardığı öğrenildi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yürüyen merdivende Life Market!
Orman yangını ekipleri alarma geçirdi: Şoförlerin Türk bayrağına olan hassasiyeti...Orman yangını ekipleri alarma geçirdi: Şoförlerin Türk bayrağına olan hassasiyeti…
Maserati polisinin karısı açıkladı: 3 villa, restoran, 2 araba...Maserati polisinin karısı açıkladı: 3 villa, restoran, 2 araba…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir