Kilo kilo külçe altın aldığı videolar gündemdeydi… Nevra Bilem ve eşi Murat Bilem’in ödedikleri vergi şoke etti

‘Gelin Evi’ yarışmasıyla tanınan ve lüks yaşamıyla dikkat çeken sosyal medya fenomeni Nevra Bilem her zaman haberlerde yer alıyor. Kendisinden para isteyen takipçilerine “Dua edin” diyen Bilem hakkında açıklama yapan gazeteci Murat Ağırel, altın kemerleri, bilezikleri ve kolyeleriyle tanınan Nevra Bilem’in eşi Murat Bilem’in ödediği vergiyi açıkladı.

Murat Ağırel, külçe altınları eşine veren Bilem’in araç kiralama ve tur şirketine 3 yılda sadece 20 bin 257 TL vergi ödediğini açıkladı.

Sosyal medyada yine altın dolu videoları gündeme gelen Bilem ailesine ilişkin Ağırel, şunları söyledi: “Nevra Hanım’ın kaç açıklama yaptığını bilmiyorum. Kendisine ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım. , ama araştırıyorum.

Ekran görüntüsü

Ev hanımı Nevra Hanım’ın işyerini inceledim. Murat Bey, bence işler kötü. 2020 yılında 2019 TL vergi matrahı açıklandı ve 444 TL vergi ödendi. 2021 yılında 30.892 TL vergi matrahı açıklanmış ve 7.723 TL vergi ödenmiştir. 2022 yılında 52.569 TL vergi matrahı açıklanmış ve 3 yılda toplam 12.090 TL yani 20.257 TL vergi ödenmiştir. “Vergi (yirmi bin iki yüz elli yedi Türk lirası) ödendi” dedi.

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dişleri sosyal medyada tartışma konusu oldu!  En son sürüme yapılan yorumlarDişleri sosyal medyada tartışma konusu oldu! En son sürüme yapılan yorumlar
Ünlü futbolcuyu aradığı anlar gündem oldu!  bomba kelimelerÜnlü futbolcuyu aradığı anlar gündem oldu! bomba kelimeler
“İlk cinsel deneyiminiz olan kişi?” sorusunun cevabı olay! Ünlü şarkıcıyla ilgili bomba sözler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir