Kanada takımı Aurora FCFootball ile Scoutium işbirliği anlaşması

Anlaşmayla Scoutium, Kanada'da futbolcu yetiştirme ve scouting konusunda önemli çalışmalar yürüten Aurora FC'nin gençler düzeyinde oynadığı maçları kaydedecek ve oyunculara ait bireysel videolar ve özel istatistikler hazırlayacak. Antrenörlerin futbol adaylarını daha detaylı analiz etmelerine olanak sağlayacak Scoutium, aynı zamanda Aurora FC bünyesinde yeni yeteneklerin kazanılmasına da destek verecek. Scoutium'un teknolojik altyapısı ile kulüp yöneticileri maçlarını tek platformdan izleme konusunda büyük kolaylık elde edecek.

Aurora FC akademisinin genç oyuncuları da Scoutium uygulaması üzerinden performanslarını, istatistiklerini, maç aksiyon videolarını ve gelişimlerini takip etme fırsatı yakalarken, Scoutium üyelerine sunulan marka işbirliklerinden de yararlanabilecekler.

Ali Akçay: ''Scoutium olarak Avrupa'dan sonra Amerika'dayız''

Yurt dışında yapılan anlaşmaların ardından yeni hedeflere değinen Scoutium yönetici ortağı Ali Akçay, şunları söyledi: “Almanya ve Hollanda'nın ardından Scoutium teknolojisini Kanada'ya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz, futbola büyük yatırımların yapıldığı, yeni yıldızların ve büyüklerin olduğu bir ülke. Yenilenen iş modelimizin dünya çapında büyük ilgi görmesi bizi mutlu ediyor, “Küreselleşme hedefimiz doğrultusunda anlaşmalarımız devam edecek ve yeni ülkelere güzel haberler vermeye devam edeceğiz” dedi.

Marco Ciampa: ''Scoutium teknolojisi yeni motivasyonlar yaratacak''

Aurora FC Altyapı Direktörü Marco Ciampa şunları söyledi: “Scoutium teknolojisini kulübümüze kattığımız için mutluyuz. Oyuncularımızın hem görüntülerini hem de istatistiklerini tek platformdan görerek gelişimlerini takip edebilmek harika olacak. İstediğimiz oyuncunun maç esnasındaki kısa videosunu anlık olarak izleyebilmek ve maç esnasındaki şutlarını, paslarını, ortalarını ve top sürmelerini ayrı ayrı izleyebilmek harika. Scoutium'un kullanım kolaylığı, maçın anlık video analizi bizim için büyük bir avantaj. Profesyonel bir futbolcu gibi üst düzey oyuncu olmak isteyen gençlerimizin maçları bize moral verecek ve yeni bir motivasyon olacak.”

Gerçek zamanlı puanlama

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Adı Barış Alper olarak anıldı!  İlk açıklama...Adı Barış Alper olarak anıldı! İlk açıklama…
Benzeri görülmemiş bir uygulama!  Hakemler artık yalan makinesine bağlanacakBenzeri görülmemiş bir uygulama! Hakemler artık yalan makinesine bağlanacak
Arda Güler, M. City sahasına çıkarken kaza yaptı! Arda Güler, M. City sahasına çıkarken kaza yaptı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir