Hakem Halil Umut Meler’e saldırı sonrası Josef De Souza’nın 2022 yılındaki sözleri gündem oldu!

Çaykur Rizespor karşılaşmasının ardından Ankaragücü kulübü başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler’e sahada yumruk attı. Meler vurulduktan sonra yere düştü ve sol gözü yaralandı. Olayın ardından Brezilyalı futbolcu Josef de Souza’nın sözleri gündeme geldi.

2022 yılında yaşanan olayda Ankaragücü taraftarlarından oluşan bir holigan sahaya girerek Beşiktaşlı oyunculara uçan tekme atmıştı. Josef de Souza da kendisini ve takım arkadaşlarını koruduğu için kırmızı kart gördü.

Süper Lig’in 15. haftasında oynanan Ankaragücü-Rizespor maçı 1-1 berabere biterken, maçın bitiş düdüğüyle hakem Halil Umut Meler’in saldırısına uğradı. Ankaragücü – Çaykur Rizespor maçının ardından sahaya giren Ankaragücü başkanı Faruk Koca, hakem Halil Umut Meler’e yumruk attı. Bu saldırının ardından hakem Halil Umut Meler yerde kaldı.

JOSEF DE SOUZA’NIN SÖZLERİ GÜNÜN EMİRLERİYDİ

2022 yılında oynanan Beşiktaş Ankaragücü maçında Ankaragücü’nden bir holigan sahaya girerek Beşiktaşlı oyunculara tekme attı. Josef De Souza da kendisini ve takım arkadaşlarını korumak için holiganı tekmeledi ve kırmızı kart gördü.

Josef de Souza: “Bana bir oyuncuyu öldürdükleri günü, onu en çok sevdiği şeyi yapmaktan alıkoydukları günü veya hakeme saldırdıkları günü hatırlatacaksınız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir