Hakan’dan beklenmeyen itiraf… Acun Ilıcalı kararını açıkladı!

Acun Ilıcalı, bugünkü kurultayda yapılan oylamada kamuoyunun aldığı karara göre takımların eşit olmadığını düşündüğünü söyledi. Kamuoyu yüzde 10’luk farkla kırmızı takımı daha güçlü buldu.

HAKAN’DAN OLAY İTİRAFI!

Dans yarışmasını kazanan yarışmacıların katıldığı Rio ödülünde, kırmızı takım yarışmacılarından Hakan’dan beklenmedik bir hamle geldi. Acun Ilıcalı ve yarışmacı Hakan’ın konuşmasının ardından her şey ortaya çıktı. Bu kadar Ödül töreni gününde ailesine ulaşmak için çaba harcadığını ve kısmen de olsa başarıya ulaştığını itiraf etti.

Bakmak

Survivor All Star'da Acun Ilıcalı öfkelendi: 'Ne istiyorsun?'

Acun Ilıcalı, “Hakan en yakın olduğum 2-3 yarışmacıdan biri ama yakınlık ve samimiyet ayrı konu. Fırsat eşitsizliği olduğunda rakiplerimize destek olmalıyız.” dedi.

KARAR AÇIKLANDI

Acun Ilıcalı, Rio ödülü sırasında eşiyle iletişime geçerek iletişimi ihlal eden kişi Sağ Yaptırım uygulayacağını söyledi. Karara göre Hakan İki ödüle ve birinci iletişim ödülüne aday gösterildi.

ELENME ADAYI AÇIKLANDI

Gergin geçen kurultayın ardından yapılan oylamada en çok oy alan 7 oyundan 7’si Hakan’a giderken, ilk elenen aday olarak Hakan belirlendi.

HAKAN ATEŞ PÜSKÜRTTÜ

Yarın yayınlanacak bölümde Hakan, bir arkadaşının kendisine ihanet etmiş olabileceğini açıkladı. Bölümün ilerleyen bölümlerinde Ögeday ile Hakan arasındaki yüzleşmenin sebebinin bu mesele olup olmayacağı bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir