Görüntüler gündem olmuştu! Nihal Candan sır gibi saklıyordu, evliliğin sırrı çözüldü

Dilan Polat ve Engin Polat olaylarının ardından gündemin en çok konuşulan iki ismi Bahar kardeşler ve Nihal Candan oldu. Bahar ve Nihal geçtiğimiz günlerde tutuklanarak cezaevine gönderildi.

AW077442_03

Cezaevi yemeklerini sevmeyen ve nüfus sayımına dahil edilmek istemeyen Candan kardeşlerden Nihal Candan’ın evli olduğu ortaya çıktı.

Ekran görüntüsü 11-21-2023 075349

Candan’ın 4 ay önce işadamı Mehmet Faruk Çiçek ile evlendiği anın fotoğrafları paylaşıldı.

SIR PERDESİ AÇILDI

Sürpriz düğünün gizemi ortaya çıktı. Nihal Candan’ın 4 aylık eşinin bunu neden herkesten sakladığı ortaya çıktı. Mehmet Faruk Çiçek, Suriyeli bir iş kadını ile evliydi. Boşandıktan sonra Nihal Candan’la aşk yaşamaya başladı. Bu evliliği çocuklarına duyurmak istemiyordu.

5

DANIŞMA İÇİN BOŞANMA

O Suriyeli iş kadını da bir süre Mehmet Faruk Çiçek’in lojistik şirketinde çalışıyordu. Çiçek, Nihal Candan’la tanışınca evliliğin üzerine kara bulutlar çöktü. Çiçek, eşinden anlaşmalı olarak boşandı ve 4 ay önce Nihal Candan ile evlendi. Her şeyi paylaşan Nihal Candan ve eşi, daha fazla kafa karışıklığının yaşanmaması için düğünü sır olarak sakladı.

Show Haber’in haberine göre Çiçek’in avukatı, evlilikle ilgili şunları söyledi: “Ailenin geleneklerine saygı gösterilerek, çocukların mahremiyeti ve psikolojisi açısından evlilik ilan edilmedi.”

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
MasterChef yarışmacısının tekniğini gören Mehmet Şef fenalaştı: MasterChef yarışmacısının tekniğini gören Mehmet Şef fenalaştı: “Tansiyonum var!”
Dilan Polat'tan mektup var!  'İntihar' iddialarının ardından ilk kez konuştu... 'Hayatının dönüm noktası' diyerek açıkladıDilan Polat’tan mektup var! ‘İntihar’ iddialarının ardından ilk kez konuştu… ‘Hayatının dönüm noktası’ diyerek açıkladı
İşte düğün detayları!  Somer Chief'den büyük jestİşte düğün detayları! Somer Chief’den büyük jest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir