Dilan Polat'ın kayınvalidesi Şükran Polat, gelininden izinli… Paylaşımları viral oldu

Engin Polat, Dilan Polat, Sıla Doğu, Can Doğu, Kürşat Polat ve Sezgin Polat, “Suç gelirlerinin aklanmasının önlenmesi, vergi usul kanununa aykırılık ve vergi usullerine aykırılık” suçlamalarıyla yürütülen soruşturma kapsamında geçen yılın kasım ayında tutuklanmıştı. Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Kumar Yönetmeliği”.

Dilan Polat'ın kayınvalidesi Şükran Polat bu dönemde altın paraları, açıklamaları ve eylemleriyle dikkat çekti. Şükran Polat artık fenomen olma yolunda ilerliyor.

Şükran Polat sosyal medya hesabından ürün satışına başladı. Ödem ve sindirime iyi geldiğini söylediği sağlık ürününün reklamını yapan Şükran Polat, “Sonun gelini gibi olmayın” yorumunu yaptı.

“2 ürün 1 TL'ye” kampanyasını düzenleyen Şükran Polat, “Kara para ortadan kaybolunca '1 milyoner' oldu” şeklinde yorumlar da aldı.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yeni doğum günlerini kutlayan arkadaşlar kıvrımlı pozlarını paylaştıYeni doğum günlerini kutlayan arkadaşlar kıvrımlı pozlarını paylaştı
"Acun Ilıcalı'ya kızgınım" İtiraf etti: Paranı boşa harcayacaksın.“Acun Ilıcalı'ya kızgınım” itiraf etti: Paranızı çöpe atacaksınız
Arka Sokaklar'a geri dönecek mi?  Para itirafı gündemdeArka Sokaklar'a geri dönecek mi? Para itirafı gündemde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir