Demet Akalın 5 bin TL kira ödeyen kiracısıyla konuştu! “Kimsin sen? Ev benim…” diyerek…

Son dönemde kira artışları ve artan kiralar nedeniyle ev sahipleri ile kiracılar arasında yaşanan gerilimler sıklıkla haberlerde yer alıyor. Son olarak Demet Akalın kiracısıyla yaşadığı deneyimlerle gündeme geldi.

Ev sahibinin, kiracısının eşyalarını pencereden dışarı attığı haberini yorumlayan Demet Akalın, kendi kiracısına ne kadar kızdığını anlattı.

Akalın, şöyle konuştu: “Bu adam 5 bin liraya yani 5 bine yaşıyor! 3-4 kişilik yemek parası olan 5 bin liraya gidin bir yere. Ama bakın bu adamın kibirine bakın çünkü ben burada öyle dedim.'' dedi. Ben ona zam yapacaktım, dedi ama vazgeçtim. Peki sen kimsin, ev benimdir ve 'O söyleyebilir' diye azarladı.

KİRA'YI DUYANLAR ŞAŞIRDI

Demet Akalın, “O evi almak için gece gündüz mankenlik yaptım, dişimi tırnağımla çalıştım. İnsanlara iğne taktım, insanların kötü nefesini kokladım.”

k
Şarkıcı sert bir tavırla, “Sana avukata ver, şikayet et dedim, sinirleniyorum” dedi. Akalın'ın sözleri sosyal medyayı ikiye böldü.

“5 bine yaşıyorsun, teşekkürler Demet”, “Hayır, artık 5 bine kira yok mu?” diyenler var. Bazıları ise “Nasıl olur da insanlar bir anda kiranın 3-5 katını öderler?”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yeni sezonda o sahneler için oyunculardan bomba uyarısıYeni sezonda o sahneler için oyunculardan bomba uyarısı
Sevgilisi yine geride kaldı!  Etkinlik şuydu:  Sevgilisi yine geride kaldı! Etkinlik şuydu:
Yüzü kalktı!  Tamamen farklı bir insan oldu Yüzü kalktı! Tamamen farklı bir insan oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir