Çıplak uyumak neden kilo vermenize yardımcı olabilir? Ünlü isimler de deniyor

Günümüzde birçok insan kolay bir şekilde kilo vermenin çeşitli yollarını arıyor. Yağ yakmanın daha kolay bazı yolları olduğu ise zaman zaman yapılan araştırmalarla ortaya konuluyor.

The Sun’da yer alan bir habere göre; aralarında bazı zayıflama yöntemleri çok moda. Ariana Grande ve Heidi Klum da bu yöntemleri kullanan ünlüler arasında… Bu yöntemlerden biri de çıplak uyumak…

ABD Ulusal Sağlık Enstitüsü tarafından yapılan bir araştırma, çıplak uyumanın vücudunuzu serin tuttuğunu, metabolizmanızın hızlanmasını sağladığını ve bu sayede daha hızlı kalori yakmanıza yardımcı olabileceğini ortaya koyuyor.

Geceleri daha serin koşullar, vücudunuzun gereksiz kan şekerinden kurtulmasını ve daha fazla kalori yakmasını sağlayan sağlıklı kahverengi yağ miktarını da artırır.

Elbette yalnızca çıplak uyumak zayıflamak için yeterli değil. Sağlıklı beslenme ve düzenli sporun yanında bu seçenek ancak destekleyici olabilir…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kars'ta 2 kardeşin öldüğü silahlı saldırıya ilişkin 4 kişi yakalandı!Kars’ta 2 kardeşin öldüğü silahlı saldırıya ilişkin 4 kişi yakalandı!
CHP, TBMM'yi olağanüstü toplantıya çağırdı!CHP, TBMM’yi olağanüstü toplantıya çağırdı!
Borcu tahsil etmeye giden enerji şirketi çalışanları saldırıya uğradı!Borcu tahsil etmeye giden enerji şirketi çalışanları saldırıya uğradı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir