Cinsiyet değiştiren Meli Bendeli yeni imajıyla dikkat çekti! “Çok açılmana gerek yok” yorumuna bomba yanıt

Çukur dizisindeki Timsah rolüyle anılan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatının ardından adını Meli Bendeli olarak değiştirdi.

Festivale Horoz Dövüşü filmiyle katılan oyuncu, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Döndükten sonra bağımsız yönetmenler ve festival direktörleri, yani her zaman birlikte çalıştığım ve beni çok iyi tanıyan insanlardır, bana iş vermezler mi? Nedenini ya da “İş var mı?” diye sorduğumda “Filmimizde trans ya da travesti karakter yok” dediler. Ben de “Travesti rolü oynamaya gelmedim” dedim. cross-dresser’ın kadın rolü oynaması için “Aynı görünüyorlardı” dedi.

Meli Bendeli’nin yeni imajı da festivalde dikkat çekti. Koyu renk saçlarını sarıya çeviren başarılı oyuncu, uyguladığı silikon göğüslerini öne çıkaran pozlar verdi.

24

Ahmet Melih Yılmaz olarak bilinen oyuncunun dış görünüşüyle ​​ilgili de yorum yapan şunları yazdı: “Fazla anlatmaya gerek yok, Ayta Sözeri’yi çok severdik mesela, karakteri var.”

242
Meli Bendeli bu yoruma şu yanıtı verdi: “Duruşumun ve çıplaklığımın bununla hiçbir ilgisi yok. Çünkü ben de çıplak olabilirim.”

Günün magazin olayları
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Büyük bir aşk yaşadılar!  Son durum günün sırasıydıBüyük bir aşk yaşadılar! Son durum günün sırasıydı
Doğum günü pozuyla gündem oldu!  Bakan tekrar baktı.     Doğum günü pozuyla gündem oldu! Bakan tekrar baktı.
Bikini pozları olay yarattı!  Yorumlar yağdı... Bikini pozları olay yarattı! Yorumlar yağdı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir