Büyükelçilik önünde kendini ateşe verdi, nefesi kesilene kadar aynı cümleyi bağırdı! Dünyayı dehşete düşüren görüntülerdeki kişi ABD askeri çıktı

Üniformalı asker, Washington’daki İsrail Büyükelçiliği’nin önüne gelerek kamerayı açtı, “Artık soykırıma katılmayacağım” dedi ve Gazze için kendini ateşe verdi! Büyükelçilik polisleri, askerin alevler içinde kalması üzerine büyük panik yaşadı. Bu sırada askerin kamerası Twitch platformunda canlı yayındaydı. Görüntüler dehşet verici sosyal medyanın yanı sıra dünya basınına da damgasını vurdu.

SOSYAL MEDYA KENDİNİ YAKAN AMERİKAN ASKERİNİ KONUŞUYOR

ABD Hava Kuvvetleri’nde aktif görevde bulunan 25 yaşındaki Aaron Bushnell’in protestosu ve kendini ateşe verdiği sırada çekilen görüntüler sosyal medyada yayıldı.

HABER.00_00_55_52.Still056

“BENİM EYLEMLERİM FİLİSTİNLİLERİN YAŞADIĞINA GÖRE ÇOK BÜYÜK DEĞİL”

Videoda kamuflaj kıyafeti giyen Bushnell, kendisini ABD Hava Kuvvetleri’nde aktif bir asker olarak tanıtıyor ve “Artık soykırıma katılmayacağım” diyor. İfadeyi kullanın.

HABER.00_01_09_30.Still058

Washington’daki İsrail büyükelçiliği önünde yürüyen Bushnell şunları söyledi: “Şimdi çok şiddetli bir protesto düzenleyeceğim, ancak Filistinlilerin işgalcilerin elinde yaşadıkları karşısında benim eylemim o kadar da önemli değil.” Aşağıdaki gibi konuşun.

NEFES KESİLEYE KADAR “FİLİSTİN’E ÖZGÜRLÜK” BAĞIRDI

Büyükelçiliğin önüne gelen Bushnell, başına benzin döküp kendini ateşe veriyor ve nefesi kesilinceye kadar defalarca “Filistin’e Özgürlük” diye bağırıyor.

HABER.00_02_33_39.Still059

Büyükelçilik polisi “Size yardımcı olabilir miyim?” diye sordu. Görüntülerde kendisinin “Yere yatın” dediği duyulurken, diğer polis memurunun da “Silah değil, yangın söndürücüye ihtiyacımız var” dediği duyuluyor. Açıklama yer alıyor.

KİMLİĞİ SONRA ORTAYA ÇIKTI

AA muhabirinin Washington İtfaiye ve Acil Sağlık Hizmeti yetkilisinden edindiği bilgiye göre, uyarının yerel saatle 13.00 sıralarında Washington itfaiyesine yapıldığı bildirildi.

66

Raporda yetişkin bir adamın Washington’daki İsrail büyükelçiliği binası önünde kendini ateşe verdiğinin belirtildiğini belirten yetkili, şöyle konuştu: “Olay yerine geldiğimizde yangının üniformalı gizli personel tarafından söndürüldüğünü gördük. Hizmetler”. Bir açıklama yaptı.

Yetkili, kendini ateşe veren kişinin bölge hastanesine kaldırıldığını ve ağır yaralanma nedeniyle durumunun kritik olduğunu söyledi ancak bu kişinin kimliği veya bağlantılarıyla ilgili ayrıntı paylaşmadı. (AA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
LED ışıklı, HEPA filtreli tasarım... En çok satan çubuklu süpürge satıştaLED ışıklı, HEPA filtreli tasarım… En çok satan çubuklu süpürge satışta
Muhtar'a suikast!  Çıldırıp rakibini bıçakladıMuhtar’a suikast! Çıldırıp rakibini bıçakladı
Kadın doktora kabus yaşattı, savunması 'yeter' dedirtti!Kadın doktora kabus yaşattı, savunması ‘yeter’ dedirtti!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir