Balıkesir’de ‘Ahmet Akın’ muamması! Kayıp aday bulundu, 3 haftadır işe gitmiyor

CHP’nin Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın, rakibiyle aynı ad ve soyadı taşıyan bir isimle karşı karşıya kaldı. Her ne kadar bu isim YSK tarafından onaylanmış olsa da Balıkesir yarışında sandıkta iki Ahmet Akın yer alacak. Ancak şu ana kadar ikinci Ahmet Akın’a ait ne bir fotoğraf ne de başka bir şey yok.

AKIN’DAN ÇARPICI AÇIKLAMA

Sözcü TV’nin haberine göre Akın, kendisiyle aynı adı ve soyadı taşıyan bağımsız adayın mevcut AK Parti belediye yönetimi tarafından bilinçli olarak seçildiğini söyledi. Amacının kendisine alınan oyları bölmek olduğunu belirten Akın, vatandaşları uyararak sesinin taklit edileceğini söyledi.

CHP adayı Ahmet Akın

Akın, şunları kaydetti:

“Bu kirli kumpas yüzünden 31 Mart seçimlerinde iki Ahmet Akın sandıkta olacak. Bu komployu organize edenler ‘Ahmet Akın kazanıyor, seçimleri kazanmasına engel olalım’ diye düşünüyorlar. Utansınlar. yapın, bütün kamuoyu araştırmalarında Ahmet Akın’ın arkasında olduklarını görecekler, şeytanın bile aklına gelmeyecek hilelere başvurmaktan korkuyorlar.” “Ahmet Akın adında bağımsız bir aday öne sürdüler, korkunun faydası yok. Bu pislikler de başka bir şey yapmaya çalışacaklar. Benim sesimi yapay zekayla taklit edip, yalan yere benim görevden çekildiğimi iddia ederek sahte aramalar yapmayı planlıyorlar.” Aday olacağımı ve seçimlere bağımsız olarak katılacağımı söyledim.”

Ekran görüntüsü 02-28-2024 211955

KAYIP ADAY BULUNDU: ‘3 HAFTADIR İŞE GELMİYOR’

Serbestiyet’ten Onur Erkan’ın haberine göre, 31 Mart’ta ikinci turda yarışacak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin bağımsız belediye başkanı adayı Ahmet Akın’dan hiçbir yerde görünmüyor. Henüz bir miting veya kampanya düzenlemeyen bağımsız aday Ahmet Akın’a hiçbir sosyal medya platformunda ulaşılamıyor.

Bağımsız aday Ahmet Akın, Balıkesir’in tanınmış ticari restoranlarından Kanaat Lokantası’nın gece servisinde garson olarak çalışıyordu.

3

Kanaat Lokantası çalışanları, Ahmet Akın’ın yaklaşık üç haftadır işe gelmediğini söyledi. Durumdan yeni haberdar olduklarını söyleyen restoran çalışanları, Ahmet Akın’ın siyaset konuşmayan bir kişi olduğunu söyledi.

31 MART SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ailesiyle tartıştı!  Elindeki silah yanlışlıkla patladıAilesiyle tartıştı! Elindeki silah yanlışlıkla patladı
Simurg Sarsılmaz şef adaylığından çekildiğini açıkladı! Simurg Sarsılmaz şef adaylığından çekildiğini açıkladı! “Ölüm tehditleri alıyorum”
Polis karakolundaki lüks arabalar her zaman günün gündemindedir!  Bakan Yerlikaya bilinmeyen detayı ilk kez açıkladıPolis karakolundaki lüks arabalar her zaman günün gündemindedir! Bakan Yerlikaya bilinmeyen detayı ilk kez açıkladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir