Bahçeli'den dikkat çeken 31 Mart açıklaması: “Şımarıkların akıbetini herkes görecek” – Son Dakika Siyaset Haberleri

MHP Genel Başkanı Devlet BahçeliPartisinin kurucu genel başkanı Alparslan Türkeş'in vefatının 27. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bahçeli, mesajında ​​Türkiye'yi anarak 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin de değerlendirmelerde bulundu.

“MHP yüzde 16,62 Oyla UMUDUNU CANLANDIRDI”

“Kara propagandanın, karanlık planların ve karamsar yalanların sürekli etkin olduğu bu günlerde Milliyetçi Hareket Partisi, Türk siyasetinin istikrar ve prestij ışığı olarak öne çıkmıştır.” Bahçeli, seçim gündemine ilişkin şu değerlendirmeyi yaptı:

“Bu gerçeğin ışığında Milliyetçi Hareket Partisi, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yüzde 16,62 oy oranıyla ve 220 belediye başkanını kazanarak umutları yeniden canlandırdı ve Cumhur İttifakı'nın gücüne güç kattı. Milli özlem ve hedeflerin tercümanı: “Milletimizin söylediklerini dinledi.”

“HERKES HANGİ SORUNLA KARŞILAŞACAĞINI GÖRECEK”

“Partimizin ve Türkiye'nin geleceği bellidir. Seçimsiz geçecek yaklaşık 4 yıl içerisinde ülkemiz tüm sektörlere yaygınlaştırılacak reformlarla yükselişini sürdürecektir. Bunu başaranların nasıl bir demokratik kadere sahip olacağını herkes görecektir. provokasyonlarını göstermeye ve günün sonunda karşılaşacakları siyasette elde ettikleri geçici kazanımları mahvetmeye başladılar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir