Adını 'Mahmut' olarak değiştirdi… Sakal bıraktı, türban taktı! Maneviyata yönelen eski model ve oyuncu Meriç Erkan, hayatının nasıl değiştiğini anlattı

Ahu Tuğba'nın eski sevgilisi Meriç Erkan, bornoz ve türban takarak ismini değiştirdiğini açıkladı. İsmini ve yaşam tarzını değiştirdiğini iddia eden Meriç Erkan, yeni isminin Mahmut Erkan olduğunu duyurdu.

Erkan, Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Gençliğinde ve şimdiki hayatında neler yaptığını anlatan Meriç Erkan, bu dönüşümün nasıl başladığını da anlattı.

“İNSANLAR BU DÜNYADA YARGILANDIĞINI ANLAMALI”

Bir hayalin ardından bu yola çıktığını iddia eden Meriç Erkan, söyledikleriyle dikkat çekti.

Artık Mahmut Erkan olarak tanınan Meriç Erkan, programda kendisi hakkında şunları söyledi:

“Gördüğüm rüya hayatımı değiştirdi. Aslında tam olarak bir rüya değildi. Yani hayatımda her şey yolunda ama her zaman memnuniyetsizlik var. Bu dünyada bir sınava tabi olduğunuzu anlamalısınız. , hem şükürle, hem sabırla sınanıyoruz. Yok olacağımı sandım. Beni yaratan, performansımdan memnun mu? Mümkün mü? “Değil. Çünkü arzularıma teslim oldum, şöhret ve paranın peşinde koştum. İnsanlar tanınmaktan ve beğenilmekten hoşlanırlar. Bütün bunların geçici olduğunu, bunun gerçek mutluluk olmadığını, gerçek mutluluğun sonsuzluktan söz eden öteki dünyada olduğunu düşündüm.”

uzuv-mahmud

Programın ilerleyen saatlerinde canlı yayına çıkan Meriç Erkan'ın oğlu ilk kez ekranlara çıktı.

Mahmud3

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şöyle isyan etti: “Burası Antalya, yazıktır” diyerek isyan etti! O anlar günün gündemi oldu
Kayıp ve aranan kadın bulundu!  Söyledikleri beni şaşırttı: “Kızım sen beni evli bir adamla evlendirdin.Kayıp ve aranan kadın bulundu! Söyledikleri beni şaşırttı: “Kızım, beni evli bir adamın yanına gönder.”
Baba olacaktı!  Eşinden kötü haber geldiBaba olacaktı! Eşinden kötü haber geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir