10 Eylül Süper Loto toplu sonuçları açıklandı mı? Süper Loto hangi günler çekiliyor, nasıl oynanır?

Süper Loto 10 Eylül sonuçları ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Süper Loto çekiliş sonuçları şans oyunu severler tarafından heyecanla takip ediliyor. Vatandaşlar çekiliş sonrasında ‘Süper Loto sonuçları açıklandı mı?, Süper Loto en çok çıkan sayılar 2023’ sorularının yanıtlarını araştırıyor. Süper Loto’da şansını deneyen vatandaşlar 10 Eylül 2023 Pazar akşamı çekiliş sonuçlarını Milli Piyango’nun resmi sitesinden öğrenebiliyorlar. Merakla beklenilen çekiliş sonuçlarını aşağıdaki link üzerinden ve haberimiz aracılığıyla takip edebilirsiniz.

10 EYLÜL SÜPER LOTO SONUÇLARI

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto’da bu akşam haftanın üçüncü çekiliş heyecanı yaşanacak.

Süper Loto çekilişi 10 Eylül 2023 Pazar akşamı saat 21:30’da gerçekleştirilecek. Çekiliş saatine kadar kupon doldurulabiliyor.

7 EYLÜL SÜPER LOTO SONUÇLARI

SÜPER LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR?

Milli Piyangı İdaresi tarafından yapılan Süper Loto çekilişi, haftanın üç günü salı, perşembe ve pazar günleri gerçekleştiriliyor. Çekiliş saat 21.30’da yapılıyor.

SÜPER LOTO NE KADAR DEVRETTİ?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Süper Loto’da 7 Eylül’de gerçekleştirilen son çekilişte büyük ikramiye devretmişti. Bu akşam yapılacak olan çekilişte Süper Loto ikramiyesi 175.293.385,80 ₺olarak açıklandı.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

MPİ tarafından düzenlenen Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmeye dayalı bir oyun olarak bilinmektedir. Süper Loto’da her seçilen 6 sayı, bir kolon oluşturmaktadır. Tek kolon ücreti ise 3 TL olmaktadır.

3547084_810x458

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Fas'taki depremden acı haber geldi!Fas’taki depremden acı haber geldi!
Yaklaşık 5 dakika sürdü... O anlar cep telefonuyla böyle görüntülendiYaklaşık 5 dakika sürdü… O anlar cep telefonuyla böyle görüntülendi
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken 'Mansur Yavaş' çıkışı!Kemal Kılıçdaroğlu’ndan dikkat çeken ‘Mansur Yavaş’ çıkışı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir